Základní seminář v bulharské Sofii

26.07.2009 10:36

Zatímco v Česku se nebe mračilo a teploměr bojoval na "dvacítce", v Sofii bylo 18. července 2009 příjemných 35°C a azurové nebe věštilo skvělý letní den. Před jedenáctou se začali scházet hosté a účastníci historicky prvního základního semináře v Bulharsku. Pořádala jej firma AQUA Optimal BG Ltd., obchodní partner společnosti TRENDczech s.r.o. a jak z uvedeného vyplývá, seminář byl zaměřen na obchod s optimalizačními přístroji vody AQUAoptimal.

Mezi účastníky semináře byli potenciální zákazníci, budoucí obchodníci a poradci firmy, vědecká veřejnost, novináři a odborníci v chemii, biochemii, zdravé výživě a nechybělo ani zastoupení předsednictví Českého klubu v Bulharsku. Panovala přátelská a pracovní atmosféra, dotazy na přednášejícího svojí odborností daleko překračovaly rámec spotřebitelského "rozhraní". Diskuze, na kterou se všichni tolik těšili, byla bohatá, pestrá a konstruktivní. 

Zeptali jsme se přednášejícího semináře pana Petra Synka, jak hodnotí celou akci: "Základní seminář je završením měsíců intenzivních příprav, které jsme společně s našimi bulharskými partnery absolvovali. Jsem rád, že vše, o čem jsme hovořili, naši přátelé realizovali a přeměnili v praxi. Bulharská obchodní společnost AQUA Optimal BG Ltd. přijala pro prodej námi dodávaných produktů i marketingový a obchodní model, který se nám osvědčil v Čechách i na Slovensku. Proto vím, že uspějí. Mají velikou motivaci k využití prostředí celého Balkánu pro svůj obchod. Účastníci semináře, který se konal na půdě Bulharské akademie věd, mne svým přístupem a chováním utvrdili v tomto přesvědčení. Věřím, že management AQUA Optimal BG Ltd. uchopil příležitost pevně a za správný konec! Jsem velice optimistický, a proto naše obchodní partnery v Bulharsku maximálně podporujeme!"

Zpět